Activ-Med | Aktywność fizyczna to nie kara!
2807
post-template-default,single,single-post,postid-2807,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Aktywność fizyczna to nie kara!

Aktywność fizyczna to nie kara!

Traktujesz aktywność fizyczną tylko jak spalanie kalorii? ?
Robisz to źle! ??
Zaczynasz się odchudzać, na myśl przychodzi wprowadzenie treningów, żeby efekt był szybszy, większy, żeby wydatkowanie kalorii było większe. ??
Zaciskasz zęby podczas treningów, denerwujesz się, ponieważ szczerze tego nie lubisz, zmuszasz się do ćwiczeń, które według internetowych źródeł przynoszą najlepsze i najszybsze efekty w odchudzaniu. ?
Wiesz do czego to prowadzi? ?
Do tego, że aktywność fizyczna będzie dla Ciebie złem koniecznym. Trening będzie kojarzył Ci się wyłącznie z przymusem, z czymś co robi się tylko po to aby osiągnąć jakiś efekt. ?
A gdyby tak podejść do tego z zupełnie innej strony? ?
❤️ Pomyśl jak pozytywny wpływ regularna aktywność będzie miała na Twoje zdrowie.
❤️ Potraktuj trening/aktywność jako możliwość czasu tylko dla siebie, w którym na chwilę zapomniesz o zmartwieniach.
❤️ Wyobraź sobie, jak szczęśliwe będzie Twoje dziecko, jeśli będziesz chętniej się z nim bawić, bo już nie będzie Ci to sprawiało takiej trudności dzięki regularnej aktywności.
❤️ Być może jakość Twojego snu się poprawi, będziesz w lepszym nastroju oraz będziesz w stanie bardziej się koncentrować na konkretnych zadaniach.
AKTYWNOŚĆ TO NIE KARA! ?
Nie lubisz biegać?
Nie biegaj! ?
Znajdź inną formę aktywności. Jest ich mnóstwo. Któraś z nich w końcu sprawi Ci przyjemność! ??
-Paulina Kawalec