Activ-Med | Budowanie swojej marki – lekcja numer 3
2160
post-template-default,single,single-post,postid-2160,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Budowanie swojej marki – lekcja numer 3

Budowanie swojej marki – lekcja numer 3

Lekcja numer 3 ⭐.
POKAŻ JAK I CZYM PRACUJESZ ?.
Wyobraźcie sobie, że idziecie do specjalisty, każe Wam położyć się na leżance i zaczyna coś robić. Uciska, wyciąga jakieś narzędzia i to wszystko jescze sprawia ból ?.
Trochę jest w tym niepewności i ciekawości, co dzieje się w tym momencie, prawda❓
Jeśli prowadzisz swój fb, a zakładam, że to robisz ?, bardzo dobrym pomysłem jest pokazanie odbiorcom CZYM I JAK PRACUJESZ?.
Jeśli podczas pracy wykonujesz tylko techniki manualne wykonywane za pomocą własnych dłoni, opisz je.
Napisz co to za metoda, jak się ją wykonuje, co pacjent może odczuwać w tym momencie i na co działają.
Jeśli używasz w pracy jakichś narzędzi, także je pokaż i opowiedz o nich ?.
A jeśli uważasz, że nie da się tego opisać i trzeba pokazać, to najlepszym rozwiązaniem jest nagranie krótkiego wideo ?. Potem dodajesz opis lub opowiadasz o technice i metodzie i już ?.
Ludzie lubią wiedzieć do kogo przychodzą i czego mogą się spodziewać. Chcą być poinformowani i co może się stać. I Pamietajcie to wszystko buduje świadomość klientów, waszą autentyczność i zaufanie do waszej osoby?.
Jeśli jesteś dietetykiem lub trenerem, pokaż jak wygląda układany przez Ciebie jadłospis, może pracujesz na jakimś specjalnym programie ❓
Pokaż trening z podpiecznym lub przykładowe ćwiczenia, które znajdują się w treningach. Oczywiście z opisulem ?.
Można dodać informacje odośnie tego jak wygląda pierwsza konsultacja lub jak przygotować się na pierwszą wizytę lub trening.
Poste rzeczy, które budują zaufanie i pokazują Wasze profesjonalne podejście do pracy ?.
POWODZENIA❗
~Mateusz