Activ-Med | Budowanie swojej marki – lekcja numer 4
2176
post-template-default,single,single-post,postid-2176,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Budowanie swojej marki – lekcja numer 4

Budowanie swojej marki – lekcja numer 4

Budowanie własnej marki i marki gabinetu- lekcja 4⭐
Pozyskaj pierwszych klientów 👈.
Ten temat na pewno interesuje wszystkich rozpoczynających swoją działalność jako fizjoterapeuta, masazysta, dietetyk czy trener.
Jeśli odrobiłeś poprzednie lekcje na pewno już jakaś grupa osób Cię poznała. Teraz musisz Ty wyjść fizycznie do potencjalnych klientów.
Pomyśl, gdzie mogą przebywać Twoi potencjalni klienci❓
Gdzie jest duże skupisko osób lub z kim warto podjąć współpracę❓
Zacznij od rodziny i znajomych. Wykonaj telefony do wszystkich, których znasz i poinformuj ich o usługach jakie świadczysz. Może warto zaprosić na darmową usługę 😉❓
Przejdź sie po najbliższej okolicy, gdzie będziesz świadczył usługi. Salony fryzjerskie, kosmetyczne, biura, sklepy, klub fitness itp. Zostaw u nich swoje wizytówki, ulotki lub poproś o podesłanie klientów 😉.
Warto przejść się do najbliższej przychodni, porozmawiać z lekarzem i opowiedzieć jakie korzyści dla zdrowia pacjentów płyną dzięki Twojej usłudze.
Zostaw wizytówki, gdzie się da. Można zastosować metodę na „zgubioną wizytówkę” 😀. Czyli połóż wizytówkę w miejscu takim aby wyglądało, że komuś wypadła np. przystanek autobusowy.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie spotkania dotyczącego Twojej usługi np. pogadanka o zdrowym kręgosłupie, treningu lub odżywianiu. Taki event można zorganizować w miejskim domu kultury, przychodni, siłowni lub w jakiejś firmie.
Postaraj się podjąć współpracę z jakąś firmą np. klubem fitness lub ze sklepem z zaopatrzeniem ortopedycznym, sklepem z suplementami diety lub salonem piękności 😉.
Zaproś pacjentów/ klientów na darmową próbkę Twoich umiejętności.
Konsultacja, masaż czy dobór suplementacji.
Pamiętaj, wszystkie chwyty dozwolone. Im bardziej kreatywnie tym lepiej 😀.
Oryginalne pomysły, hasła przyciągają uwagę 😉.
Teraz do roboty. Pomyśl co możesz zrobić w swojej okolicy i działaj❗
Dajcie znać jak Wam idzie 😀.
~Mateusz