Activ-Med | Dlaczego analizę składu ciała, powinniśmy wykonywać w tych samych warunkach?
1612
post-template-default,single,single-post,postid-1612,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Dlaczego analizę składu ciała, powinniśmy wykonywać w tych samych warunkach?

Dlaczego analizę składu ciała, powinniśmy wykonywać w tych samych warunkach?

Dlaczego analizę składu ciała, powinniśmy wykonywać w tych samych warunkach? ?

 

Często powtarzam moim podopiecznym, że analiza składu ciała, nie jest do końca wiarygodna i nie powinni się tym sugerować, jeśli chodzi o efekty odchudzania. Dlaczego tak mówię? ?

 

Ponieważ, żeby to miało jakikolwiek sens, powinniśmy wykonywać ją w tych samych warunkach (ta sama godzina, ten sam poziom nawodnienia, po takim samym posiłku lub zawsze na czczo), a podczas umawiania wizyt w gabinecie, te same warunki są ciężkie do zrealizowania (ze względu chociażby na różne godziny spotkań). ?

 

Na zdjęciu dowód i odpowiedź na pytanie, dlaczego tak ważne są te same warunki. ??
Analiza nr 1 – 20 maj
Analiza nr 2 – 24 maj
Godzina jest podobna, ale… na pierwszej byłam po śniadaniu, a na drugiej przed. ? W kilka dni -1,3 % tkanki tłuszczowej? Nie sądzę! ?

 

Dlatego na analizę trzeba patrzeć z przymróżeniem oka, podstawą są pomiary ciała i ogólny wygląd naszej sylwetki, jeśli chodzi o monitorowanie postępów np. podczas redukcji masy ciała. ??

 

-Paulina Kawalec