Activ-Med | Dlaczego potrzebny Ci jest trener?
2379
post-template-default,single,single-post,postid-2379,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Dlaczego potrzebny Ci jest trener?

Dlaczego potrzebny Ci jest trener?

Dlaczego potrzebny Ci jest trener ❓
Chyba każdy przechodził przez etam, gdzie zastanawiał się co dalej robić, jak trenować czy szukał pomocy u innych trenujących osób?.

Dlatego trener to świetna opcja dla każdego ?.

1. Trener dobierze dla Ciebie najlepsze ćwiczenia i ułoży je w całość, tak abyś mógł od razu skupić się na treningu, a nie tracił czasu na szukanie informacji.

2. Realnie oceni Twoja formę. Dobrze wiemy, że sami postrzegamy się bardzo krytycznie. Osoba, która nas zna i patrzy na Ciebie z boku, doskonale będzie mogła ocenić stan Twojego ciała i efekty jakie osiągnąłeś.

3. Oceni Twoje możliwości i predyspozycje.
Wiadomo, że chcemy od razu wykonywać wszytkie ćwiczenia. Ale czasami nasze ciało nie jest jescze na to gotowe. Dlatego przed treningiem trener jest w stanie ocenić Twoje predyspozycje oraz sprawdzić nad czym należy popracować w pierwszej kolejności aby zacząć obciążać ciało w złożonych ćwiczeniach.

4. Trener zaprogramuje Twój trening i zaplanuje go do przodu. Na pewno każdy, kto sięgał po ciężary łapał się za bardzo duże obciążenie i jak najszybciej chciał bić swoje rekordy?️‍♂️.
Trener jest od tego aby Twój trenjng przynosił zamierzone efekty, a przy tym był bezpieczny. Rozplanowanie ciężaru, ilości serii czy powtórzeń to bardzo ważna kwestia. Ciągły progres oraz zdrowe ciało to priorytet. Dlatego warto zaufać osobom, które są w temacie?.

5. Prowadzi za Ciebie notatki i dziennik treningowy. Ty skupiasz się tylko na treningu, nie tracisz czasu na zapisywanie, notowanie, wyciąganie wniosków, to jest rola trenera.

6. Dba o technikę Twoich ćwiczeń. Trenować możemy w różny sposób ale jedno jest pewne, musimy to robić dokładnie i dobrze technicznie. Nie chcemy aby kontuzja czy uraz wykluczył nas z treningu. Często samo nie jesteśmy w stanie ocenić ułożenia swojego ciała. Trener doskonale wyłapie wszystkie nieprawidłowości i naprowadzi cię na odpowiednie tory.

7. Jest nieocenionym parterem treningowym oraz motywatorem. Spadek nastroju, motywacji czy niechęć dopada każdego. Dlatego trener dba o Twoj poziom motywacji tak aby trening był dla Ciebie czymś więcej niż tylko ćwiczeniami, a Twój nastrój na treningu zawsze dobry ?.

8. I co najważniejsze DBA O OSIĄGNIĘCIE TWOJEGO ZAMIERZONEGO EFEKTU❗
Twój cel, staje się też celem trenera

 

 

-Mateusz Kawalec