Activ-Med | Przygotowania Pauliny do startu w zawodach
1981
post-template-default,single,single-post,postid-1981,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Przygotowania Pauliny do startu w zawodach

Przygotowania Pauliny do startu w zawodach

Na zdjęciu widzicie mój cel na rok 2020. ??

Tak, podjęłam decyzję o starcie w zawodach sylwetkowych. ????


Co mnie do tego skłoniło?
Wizyta mojego aktualnego trenera na dniach otwartych w Silver Gym. ❤️ Przypomniałam sobie jak bardzo kiedyś chciałam wystartować w zawodach i chęci do działania błyskawicznie wróciły, szczególnie, że poznałam wspaniałego człowieka i trenera Przemyslaw Nowak który zna się na rzeczy. ?

Moja pierwsza myśl o startach, pojawiła się na początku 2016 roku. Od tamtej pory sobie powolutku pracowałam i oglądałam zdjęcia wspaniałych zawodniczek, z myślą że kiedyś na pewno to zrobie, aczkolwiek po drodze było dużo różnych zawirowań, które skutecznie mnie zniechęcały. Teraz już po prostu jestem na to gotowa psychicznie, można powiedzieć: dojrzałam. ? Widocznie ten czas był mi potrzebny.
Wcześniej już na samym początku zrobiłam kilka błędów:
1. Nie robiłam tego dla siebie, ale nie chcę wchodzić w szczegóły… ?
2. Nie byłam na tyle dojrzała, to sport który wymaga mnóstwo pracy i wyrzeczeń.
3. Myślałam, że mam świetną sylwetkę i nie dawałam sobie nic sobie powiedzieć, a patrząc na zdjęcia z tamtych czasów wyglądałam po prostu źle (jak na plany startowe) i do sylwetki zawodniczki było bardzo daleko.

 

Dokładnego terminu startu nie podam, bo to różnie bywa, zdradzę tyle, że celujemy z trenerem w ten rok. A czy się uda – forma i zdrowie pokażą. Na pewno nie mam zamiaru wychodzić nieprzygotowana, bo moim zdaniem to nie ma żadnego sensu.

 

Jeśli chodzi o kategorie będzie to bikini fitness lub wellness fitness – mam dosyć duże łydki, które mogą się po prostu nie wpasować do bikini, ale okaże się podczas redukcji, bo trener mówi, że jeszcze sporo tłuszczyku tam siedzi, haha – i za to między innymi go szanuje ❤️, SZCZEROŚĆ. Nie wmawia mi, że jest super, wiem, że nie pozwoli mi wyjść bez odpowiedniego przygotowania. ❤️

 

Będę starała się pokazywać moje przygotowanie, myślę, że wiele osób może zaciekawić to, jak to wszystko się odbywa. ?
Zapraszam na mojego Instagrama❗️@fit_diet_paulina_kawalec

 

Mnóstwo pracy przede mną.

-Paulina Kawalec