Activ-Med | Szkolenia
1465
page-template-default,page,page-id-1465,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z zakresu fizjoterapii, dietetyki i treningu.

Opinie:

„Niedawno miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z punktów spustowych i igloterapii, które było prowadzone przez Mateusza. Z uwagi na mała liczbę uczestników, szkolenie miało charakter niemalże indywidualny. Mateusz miał czas i możliwość zwracania uwagi na każdy szczegół, dzieki czemu przerobilismy praktycznie każdy mięsień z osobna. Wiedza Mateusza pozwoliła rozwiać wszelkie wątpliwości i poczuć się pewnie w wykonywanych terapiach. Mateusz jest bardzo komunikatywnym i otwartym człowiekiem i w łatwy sposób potrafi przekazać potrzebne wiadomości. Bardzo przyjemna atmosfera, na pewno chętnie wybiorę się na następne kursy!”

 

-Robert G.

 

„W miniony weekend miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Suchego Igłowania, które było prowadzone przez prawdziwego profesjonalistę – Mateusza. Dwa intensywne dni, począwszy od teorii, czym jest suche igłowanie, kiedy się je stosuje, jaką jest różnica pomiędzy akupunkturą a igłowaniem i wiele by wymieniać… Aż po praktykę, aplikując igły w punkty spustowe. Ogrom wiedzy jaką przekazał Mateusz oraz umiejętność przekazania tej wiedzy napewno ułatwi mi pracę z pacjentami. Polecam wszystkim zainteresowanym z ręką na sercu, daję gwarancję zadowolenia. Igłowanie staje się bardzo powszechną metodą terapeutyczną a więc warto odbyć taki kurs, nie ma bardziej odpowiedniej osoby która potrafi tak umiejętnie podzielić się swoją wiedzą jak Mateusz:) W skali od 1 do 10 daje 20:)”

 

-Iwona K.