Activ-Med | Za co ja właściwie płacę?
1413
post-template-default,single,single-post,postid-1413,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Za co ja właściwie płacę?

Za co ja właściwie płacę?

Za co ja właściwie płacę? ?

 

Ostatnio naszły mnie pewne przemyślenia, którymi postanowiłam się z Wami podzielić. Warto przeczytać do końca. Myślę, że post może szczególnie spodobać się, osobom prowadzącym własną firmę (ale nie tylko). ??

 

CENY USŁUG, czyli co się za tym kryje? ?

 

Na ten moment, nie zdarza mi się zbyt często (aczkolwiek nie ukrywam, że kiedyś było kilka takich sytuacji), żeby ktoś podważał ceny w naszym gabinecie. Wiadome jest to, że każdy lubi mieć TANIO, DOBRZE I NA WCZORAJ. ??

 

Postanowiłam przedstawić Wam, co tak naprawdę kryje się pod ceną diety. ?

 

Od razu zaznaczę, że ten post ma charakter informacyjny i nie jest kierowany do konkretnej osoby lub osób – zupełnie nie o to tu chodzi. ?? ?
Post napisałam ponieważ osoby, które nie prowadzą swojej działalności, korzystając z różnych usług, często nie zdają sobie sprawy z pewnych rzeczy i widzą tylko wykonaną usługę.

 

Już na początku wyprowadzę Cię z błędu: nie płacisz tylko za ułożenie kilkunastu posiłków czyli jadłospis. Gdyby to było takie proste… byłoby bardzo fajnie. ??

 

Więc co się kryje pod ceną diety? ?

– Przede wszystkim Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
– Moje zaangażowanie włożone w naszą współpracę
– Czas, który przeznaczam na pierwszą wizytę z Tobą
– Czas, który przeznaczam na wizyty kontrolne z Tobą
– Czas, który przeznaczam na analizę Twojego przypadku
– Czas, który przeznaczam na przygotowanie jadłospisu dla Ciebie
– Czas, który przeznaczam na odpowiadanie na Twoje wiadomości z pytaniami
– Czas, który przeznaczam na ewentualnie zmiany w Twojej diecie, już w trakcie współpracy
– Czas i pieniądze, które przeznaczam na szkolenia i studia, aby podnosić swoje kwalifikacje i móc Ci zaoferować najlepszej jakości usługę
– Pieniądze, za które opłacam program do układania jadłospisów, żeby przygotować dla Ciebie dietę
– Pieniądze, za które opłacam ZUS itp, żebym tą dietę mogła dla Ciebie LEGALNIE przygotować
– Pieniądze, za które opłacam lokal i związane z tym rachunki, żeby mieć Cię gdzie przyjąć

 

Można wymienić jeszcze kilka punktów, ale myślę, że tyle wystarczy. ?

 

-Paulina Kawalec